O nás

Vinotéka se nachází v historickém centru Českých Budějovic, v pasáži, která spojuje ulici Krajinskou a Českou již od první poloviny 19. století. Při hezkém počasí můžete využít venkovní posezení a nasávat atmosféru uličky.

Od tohoto rodinného vinařství si můžete u nás zakoupit i přívlastková lahvová vína, jako jsou pozdní sběry či výběry z hroznů, za ceny kolem dvou set korun. Mezi naši speciální nabídku patří nevšední české víno z oblasti Mělnicka – vinařství Kraus. Dále nabízíme celou řadu lahvových vín, včetně italských, a také kvalitní portské vhodné jako dárek.

V naší vinotéce můžete ochutnat pět druhů kvalitních sudových vín z vinařství Šabata. Od tohoto rodinného vinařství si můžete u nás zakoupit i přívlastková lahvová vína, jako pozdní sběry či výběry z hroznů, za ceny kolem dvou set korun. Mezi naši speciální nabídku patří nevšední české víno z oblasti Mělnicka – vinařství Kraus. Dále nabízíme celou řadu lahvových vín, včetně italských, a také kvalitní portské vhodné jako dárek.


Vinotéka vchod

Víno