Category Archives: Aktuality

Nové překvapení na sv. Martina

Svatomartinské víno České Budějovice 2015

Jako každý rok, i tento podzim budou u nás hrát hlavní roli svatomartinská vína. 11. listopadu v 11:11 otevřeme první mladá vína opět z rodinného vinařství Šabata. Tam si pro nás připravili i jedno překvapení, svatomartinský klaret. Klaret je víno z červených hroznů připravené metodou pro výrobu bílých vín. Je velice zajímavé, jiné než bílé, ale jemnější než červené. Přijďte ochutnat tuto zajímavost. Po celý den budou otevřená vína na ochutnávku, takže si můžete vybrat to nejlepší pro Vás.

Naší vinotéku najdete v historické pasáži mezi Krajinskou a Českou ulicí.

Vinařství Šabata v Salonu vín 2014

Včera byl zveřejněný seznam sta vín, která byla vybrána do Salonu vín České Republiky pro rok 2014. Do této prestižní stovky se probojovalo v konkurenci 1526 vín z celé republiky i víno od našeho věrného dodavatele Vinařství Šabata. Jde o Rulandské bílé 2012 výběr z hroznů, které získalo již dvě zlaté medaile z národních soutěží. Tohoto šampiona samozřejmě můžete ochutnat v naší vinotéce.

Rekonstrukce

V těchto dnech probíhají v naší vinotéce stavební práce, po kterých se prostory výrazně zvětší. Provoz vinotéky to však neovlivní. Po rekonstrukci se můžete těšit na nové pivo z krumlovského minipivovaru. Rozšíří se také sortiment vína o vinařství Livi Dubňany.

Změna otevírací doby 18.6.2013

Vážení přátelé, z rodinných důvodů budeme mít v úterý 18. 6. 2013 zavřeno. V další dny se na těšíme na vaši návštěvu.

Nová vína od Krause

Rozšířili jsme pro Vás naši nabídku o další skvělá vína z mělnického vinařství Kraus. Nově máme skvělá Cuvée za ještě lepší ceny. Dále jsme si pro vás připravili vína z roku 2008 Dornfelder a Pinot Noir. Také nesmí chybět nová vína z letošního ročníku 2012: Ryzlink rýnský, Pinot Gris a skvělý Hibernal. Přijďte zkusit jedinečnou chuť českých vín s dlouholetou tradicí. Prvních pár dnů za akční cenu.

Otevírací doba Vánoce 2012

Naše vinotéka je pro vás otevřena již 27. 12. 2012 od 12:00, stejně tak 28. 12. Abyste si mohli na oslavě Nového roku dát dobré moravské víno za skvělou cenu, máme otevřeno i 31. 12. od 15:00. Pokud vám víno dojde brzy, můžete nás navštívit i ve večerních hodinách. Otevírací doba bude prodloužena! V úterý 1. 1. 2013 budeme nabírat síly do nového roku a bude zavřeno.

První letošní víno

V dnešních dnech můžete v naší vinotéce ochutnat první letošní stáčené víno. Jde o vámi velmi oblíbené Svatovavřinecké rosé. Toto růžové víno je mladé osvěžující s velmi příjemnou vůní. Pro milovníky mladých vín je to ideální víno. Neváhejte a přijďte ochutnat!

V této rubrice můžete napsat, co byste chtěli změnit nebo zlepšit, přidat do naší nabídky nebo nás třeba i pochválit 😀 Stačí napsat komentář k tomuto příspěvku.

Změna sudového vína

Vážení přátelé,
naše skvělé stáčené víno, svatovavřinecké rosé, bylo u vás tak oblíbené, že jsme vyprázdnili sklep našeho dodavatele. Bohužel až do další vinné sezóny toto víno nebude. Nemusíte však být zklamáni. Nahradili jsme ho také výborným vínem, Ryzlinkem rýnským. Cena zůstává stejná jako u roséčka. Tak neváhejte a přijďte ochutnat, určitě nebudete zklamáni.


Vinotéka na Facebooku

Milí uživatelé Facebooku,
rádi byste dostávali aktuální informace o akcích a zvýhodněných cenách v naší vinotéce? Staňte se přáteli naší stránky na adrese fb.com/vinotekavpasazi a nic vám neunikne.